Od dnia 28 listopada br. wprowadzone zostaną korekty w rozkładach jazdy linii 5 i 8 dla dnia powszedniego nauki szkolnej.
W dniu 11 listopada br. w związku z obchodami 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, w godzinach od 9.30 do 12.30 zostanie zamknięta ulica Słowackiego od ul. Sienkiewicza do ul. Toruńskiej oraz Pl. Kościuszki. W związku z powyższym trasy objazdów przebiegać będą następująco:
Informujemy, że od 7 października br. obowiązywać będą nowe ceny biletów w autobusach Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego Sp. z o.o.
Dostępne rodzaje biletów oraz ich ceny przedstawiono poniżej.
27-09-2022

Skoda na sprzedaż

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż samochodu służbowego stanowiącego własność  Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim – samochód osobowy Skoda Fabia Nr rej. EP 25775
W dniu obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu (22 września) w autobusach MZK Sp. z o.o. każdy pasażer,  będący właścicielem lub współwłaścicielem samochodu osobowego będzie mógł bezpłatnie podróżować na podstawie okazanego podczas kontroli biletów ważnego dowodu rejestracyjnego pojazdu, którego jest właścicielem lub współwłaścicielem (Uchwała Nr IV/42/19 Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z 30 stycznia 2019 r. ze zm.).
W dniach 16-22 września obchodzimy Europejski Tydzień Mobilności, a jego zwieńczeniem jest czwartkowy Dzień Bez Samochodu. Użytkownicy większości systemów rowerowych, których operatorem jest Nextbike Polska, będą mogli przez godzinę jeździć za darmo.
Firma „Marcin Gromadzki Public Transport Consulting” poszukuje ankieterów do przeprowadzenia badań marketingowych wielkości popytu w autobusach piotrkowskiej komunikacji miejskiej.
W dniu 3 września br. zamknięta dla ruchu będzie ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki. W związku z powyższym trasy objazdów przebiegać będą następująco: