27-09-2022

Skoda na sprzedaż

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż samochodu służbowego stanowiącego własność  Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim – samochód osobowy Skoda Fabia Nr rej. EP 25775
W dniu obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu (22 września) w autobusach MZK Sp. z o.o. każdy pasażer,  będący właścicielem lub współwłaścicielem samochodu osobowego będzie mógł bezpłatnie podróżować na podstawie okazanego podczas kontroli biletów ważnego dowodu rejestracyjnego pojazdu, którego jest właścicielem lub współwłaścicielem (Uchwała Nr IV/42/19 Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z 30 stycznia 2019 r. ze zm.).
W dniach 16-22 września obchodzimy Europejski Tydzień Mobilności, a jego zwieńczeniem jest czwartkowy Dzień Bez Samochodu. Użytkownicy większości systemów rowerowych, których operatorem jest Nextbike Polska, będą mogli przez godzinę jeździć za darmo.
Firma „Marcin Gromadzki Public Transport Consulting” poszukuje ankieterów do przeprowadzenia badań marketingowych wielkości popytu w autobusach piotrkowskiej komunikacji miejskiej.
W dniu 3 września br. zamknięta dla ruchu będzie ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki. W związku z powyższym trasy objazdów przebiegać będą następująco:
 
W piątek 10 czerwca br. w związku z Nocnym Półmaratonem Piotrkowskim Wielu Kultur, od godz. 18 do późnych godzin nocnych, dla ruchu zamknięte zostaną ulice w centrum miasta.
Zmiana kursowania autobusów komunikacji miejskiej na czas zamknięcia ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki oraz zachodniej strony Pl. Kościuszki w dniu 3 maja 2022 r. 
Informujemy, że w okresie od 14 do 19 kwietnia 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej kursować będą następująco:
 
Informujemy, że w dniu 15 kwietnia (Wielki Piątek) Biuro Strefy Płatnego Parkowania przy ulicy Słowackiego 20, funkcjonować będzie w godzinach 8.00 -13.00. Kontrola strefy płatnego parkowania będzie odbywała się do godziny 18.00.