Od 16 marca 2020 r. do odwołania Biuro Strefy Płatnego Parkowania w Piotrkowie Trybunalskim, mieszczące się przy ul. Słowackiego 20 (I piętro) będzie czynne dla interesantów w godzinach od 8.00 do 16.00.
Jak wynika z informacji pozyskanych od przedsiębiorców wykonujących prywatny transport zbiorowy osób na terenie miasta (busy) od dnia 16 marca 2020 r. zawieszone zostały wszystkie kursy.
W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta informuje, że od 17 marca 2020 roku znacząco ogranicza funkcjonowanie targowisk administrowanych przez miasto, tylko do sprzedaży produktów spożywczych i higienicznych.
W związku z wprowadzeniem na obszarze naszego kraju stanu zagrożenia epidemicznego spowodowanego zakażeniem wirusem SARS-COV-2  autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim od 16 marca br kursują jak w ferie.
 
Kursowanie autobusów komunikacji miejskiej realizowanych przez Spółkę MZK w dniach 16-25 marca 2020.
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta informuje, że w dniach 4-5.03.2020 r. na ul. Mieszka I na odcinku od ul. Targowej do ul. Sienkiewicza - po stronie północnej będzie trwał remont chodnika. W miejscu starych zniszczonych płyt betonowych zostanie wykonana nawierzchnia z kostki betonowej. Remont chodnika był konieczny ze względu na jego zły stan techniczny.
VII Edycja Ogólnopolskiego Biegu Wilczym Tropem – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, zmiana w kursowaniu autobusów MZK linii nr 5 w dniu 1 marca 2020 r.
Informujemy, iż od 1 stycznia 2020 roku ulegają zmianie przepisy dotyczące strefy płatnego parkowania.
Zmiana wytyczonych objazdów dla autobusów komunikacji miejskiej w związku z modernizacją ul. Wojska Polskiego.
Przebudowana została pętla autobusowa oraz parkingu dla samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Dworskiej i Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim.