14-11-2017

Skutki orkanu

W wyniku działania orkanu „Ksawery” w nocy z 5.10.2017 na 6.10.2017, na terenie dróg, skwerów i parków, wykrotom i wiatrołomom uległo dziesiątki drzew.
13-11-2017

Gawrony w parku

Walki z gawronami ciąg dalszy.
 
W okresie Wszystkich Świętych, od 27 października do 2 listopada 2017 r., autobusy MZK kursować będą według zmienionych zasad.
Już w przyszłym tygodniu wielu Polaków ruszy na cmentarze, by pomodlić się przy grobach zmarłych. W rejonie piotrkowskiej nekropolii wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Zmiany zajdą już w piątek 27 października.

 
W związku z rozpoczęciem przebudowy ulicy Próchnika, od dnia 18 września br. od godziny 9.00 do odwołania ten odcinek ulicy będzie nieprzejezdny. Wystąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
 
UWAGA !
W Parku Belzackim w miesiącu sierpniu, odbywa się deratyzacja.
W związku z odbywającymi się w dniach 17 i 18 czerwca br. Urodzinami ul. Juliusza Słowackiego i zamknięciem dla ruchu ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, autobusy kursować będą po zmienionych trasach.
W związku z przebudową Ronda Sulejowskiego i zamknięciem w dniach 6-7 maja br. wlotu ul. Śląskiej, nastąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
Przebudowa Ronda Sulejowskiego. Zamknięcie wlotu ul. Sulejowskiej.
Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.