PRACA DLA ANKIETERÓW

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
04-05-2018
Firma „Marcin Gromadzki Public Transport Consulting” działając w imieniu Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, poszukuje ankieterów do przeprowadzenia badań marketingowych wielkości popytu w autobusach MZK Sp. z o.o. oraz minibusach w Piotrkowie Trybunalskim
Do realizacji badań marketingowych zatrudnione zostaną osoby z Piotrkowa Trybunalskiego lub okolic.
Badania planowane są w terminie od 12 do 24 maja 2018 r. Z ankieterami zawarte zostaną umowy zlecenia, z wynagrodzeniem w kwocie 18 zł za godzinę pracy minus wszystkie wymagane prawem potrącenia podatkowe i ubezpieczeniowe. Istnieje możliwość doboru dni i godzin pracy w ramach przygotowanych zadań.
Praca ankietera wykonywana będzie wewnątrz pojazdu i polegać będzie na liczeniu pasażerów wsiadających, wysiadających i pozostających w pojeździe w autobusie, zgodnie z otrzymanym harmonogramem badań.
Wymagane są: sumienność, dyspozycyjność (praca zmianowa lub w godzinach szczytu rannego lub/i popołudniowego, przynajmniej w wybrane dni tygodnia), podstawowa znajomość miasta i okolic oraz umiejętność wykonywania podstawowych operacji matematycznych.
Szkolenie ankieterów odbędzie się w piątek, 11 maja 2018 r. w specjalnym autobusie podstawionym na pętli autobusowej przy ul. Słowackiego, o godzinie 9:00. Przewidywany czas trwania szkolenia (część teoretyczna oraz szkolenie praktyczne w autobusie) – około 2 godziny. Bezpośrednio po szkoleniu odbywać się będą zapisy na konkretne zadania oraz wydawanie dokumentów i harmonogramów badań.
Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie poprzez przesłanie CV, zawierających w szczególności imię i nazwisko, mail, telefon na adres: badaniaptc.piotrkow@gmail.com, a następnie o przybycie w piątek, 11 maja na szkolenie.
Kontakt z osobą nadzorującą badania: Maciej Rodowski, numer telefonu: 509-81-82-99.
← powrót