Sztafetowy Bieg Przeciwlotników Utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w dniu 26 września 2018 r.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
20-09-2018
W związku z odbywającym się w dniu 26 września 2018 r. Sztafetowym Biegiem Przeciwlotników i zamknięciem w godzinach 9-11 dla ruchu ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki oraz pl. Kościuszki wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, autobusy kursować będą po zmienionych trasach.
Linie 0, 6 i 9 w kierunku Rolniczej, Wierzej i Rakowskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza do przystanku Sienkiewicza-Urząd Miasta i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku Sienkiewicza-Urząd Miasta pojadą ul. Sienkiewicza, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego (przez przejazd kolejowy) do przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW i dalej bez zmian.
Linia 1 w kierunku Lotniska od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW kursować będzie ul. Słowackiego, Dąbrowskiego, Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego-Zamurowa i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym od przystanku Wojska Polskiego-Cmentarna autobusy tej linii pojadą ul. Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt i dalej bez zmian.
Autobusy linii 2, 4 i 7 w kierunku Rakowskiej i Wierzej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości pojadą al. Kopernika, ul. Sienkiewicza, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego (przez przejazd kolejowy) do przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW i dalej bez zmian.
Autobusy linii 3, 5 i 8 w kierunku Roosevelta oraz Małopolskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy tych linii od przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika pojadą al. Kopernika, ul. Sienkiewicza, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego (przez przejazd kolejowy) do przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW i dalej bez zmian.
Na czas objazdu wyłączone z obsługi będą przystanki:
  • Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW (przy Wieży Ciśnień) – dla linii 1;
  • Słowackiego-Sąd (po obu stronach ulicy).
← powrót