Komunikat
  • W związku ze zmianą operatora telefonii stacjonarnej, kontakt z ZDIUM wyłącznie drogą mailową sekretariat@zdium-piotrkow.pl | Przepraszamy za utrudnienia. ∗

Przebudowa Ronda Sulejowskiego. Zamknięcie wlotu ul. Śląskiej. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
04-05-2017
W związku z przebudową Ronda Sulejowskiego i zamknięciem w dniach 6-7 maja br. wlotu ul. Śląskiej, nastąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
Objazd dla linii 0, 6, 9 i 10 w kierunku wschodnim miasta wyznaczony został następująco: od przystanku al. 3 Maja – Żeromskiego 02 autobusy zawrócą na Rondzie Żołnierzy Wyklętych a następnie pojadą al. 3 Maja, al. Kopernika do ul. Sulejowskiej i dalej bez zmian.
W kierunku zachodnim miasta, od przystanku Sulejowska – Wyzwolenia 01 autobusy linii 0, 6, 9 i 10 pojadą al. Kopernika, al. 3 Maja, zawrócą na Rondzie Żołnierzy Wyklętych, dojadą do przystanku al. 3 Maja – Żeromskiego 01 i dalej bez zmian.
Na trasie objazdu obowiązywać będą wyłącznie przystanki przy al. Kopernika
w kierunku ul. Sulejowskiej.
Przystanki Żeromskiego – Krakowskie Przedmieście 02 oraz Żeromskiego – Reymonta 01 nie będą obsługiwane przez autobusy linii 0, 6, 9 i 10.
W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych (opady deszczu), prace drogowe nie będą wykonywane, tym samym autobusy kursować będą na swych stałych trasach.
← powrót