Uwaga ! Tymczasowa zmiana organizacji ruchu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
04-07-2019
Tymczasowa organizacja ruchu na potrzeby przebudowy skrzyżowania dróg Armii Krajowej, Żelaznej, Górnej, Dmowskiego
        Od dnia 9 lipca br. zostanie zmieniona organizacja ruchu drogowego w rejonie przebudowywanego skrzyżowania ulic Dmowskiego, Górna, Żelazna i al. Armii Krajowej. Zostanie zamknięty wlot w ulicę Dmowskiego a ruch alejami Armii Krajowej w kierunku ul. Żelaznej będzie odbywał się wschodnią jezdnią w obydwu kierunkach ruchu.
W związku z powyższym dla komunikacji miejskiej obowiązywać będą następujące objazdy:
  1. Autobusy linii nr 6 jadące z pętli Dmowskiego /FMG „PIOMA” pojadą objazdem ul. Kostromską al. Sikorskiego do al. Armii Krajowej i dalej swoją stałą trasą. W kierunku przeciwnym t.j. do pętli Domowskiego/FMG „PIOMA” jadąc al. Armii Krajowej skręcą w al. Sikorskiego następnie skręcą w lewo w ul. Kostromską do ul. Dmowskiego i dalej docelowo do przystanku końcowego.
  2. Autobusy linii nr 5 jadące do pętli Wronia lub Graniczna od przystanku Kostromska/Belzacka 02 skręcą w lewo w al. Sikorskiego następnie w prawo w al. Armii Krajowej i dalej swoją stałą trasą. Autobusy jadące w kierunku do centrum miasta od przystanku Żelazna/Haeringa 01 pojadą al. Armii Krajowej skręcą w lewo w al. Sikorskiego następnie w prawo w ul. Kostromską i dalej bez zmian. Wyjątkiem od przedstawionego objazdu są wybrane kursy autobusów linii nr 5 obsługujące rejon CH „ECHO” oraz odcinek tras NS (rejon ul. Energetyków), które przejadą objazdem po wykonaniu tego dodatkowego odcinka linii.
  3. Autobusy linii nr 10 kursami do pętli na ul. Rakowskiej nie będą obsługiwały przystanków al. Armii Krajowej/Os. Górna 01 i 02 (rejon prowadzonej budowy). Jadąc al. Armii Krajowej od przystanku Słowackiego/al. Armii Krajowej 01 na skrzyżowaniu z al. Piłsudskiego i al. Sikorskiego skręcą w lewo w al. Piłsudskiego i dalej pojadą po swojej stałej trasie.
 
 
← powrót