„Urodziny ulicy Słowackiego”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
28-05-2019
Zmiana kursowania autobusów komunikacji miejskiej na czas zamknięcia ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki w dniach 31 maja - 2 czerwca 2019 r.
W związku z obchodami urodzin ulicy Słowackiego i zamknięciu dla ruchu kołowego jej fragmentu (od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki) nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów zbiorowej komunikacji publicznej. Po uzgodnieniach z działem eksploatacji MZK ustalono następujący przebieg linii - autobusy jadące w kierunku zachodnim pojadą objazdem ulicami: Stronczyńskiego, Wojska Polskiego, Sienkiewicza do ul. Słowackiego i dalsza część trasy bez zmian. Linia 1 od przystanku Wojska Polskiego-Cmentarna 01 pojedzie prosto do ul. Sienkiewicza i dalej trasą objazdu. Autobusy jadące w kierunku wschodnim pojadą objazdem: w lewo w ul. Dąbrowskiego do ul. Wojska Polskiego (linia autobusowa nr 1) lub w prawo w ul. Sienkiewicza do al. Kopernika i dalej po swojej trasie (pozostałe linie).
W czasie trwania festynu wyłączone z obsługi będą przystanki: Słowackiego-Sąd 01 i 02 (zlokalizowane po obu stronach ulicy).
← powrót