Tymczasowa organizacja ruchu na potrzeby remontu ulicy Twardosławickiej w Piotrkowie Trybunalskim

Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
18-03-2021
W dniach od 22 do 24 marca br. zostanie całkowicie zamknięta ul. Twardosławicka  na odcinku od ulicy Diamentowej w kierunku al. 800-lecia.
W związku z powyższym dla komunikacji miejskiej obowiązywać będą następujące objazdy:
  •  autobusy linii nr 1 jadące od pętli SZCZEKANICA w kierunku centrum miasta pojadą objazdem tj. prosto ulicą Wojska Polskiego do ronda Ofiar Rzezi Wołyńskiej, następnie skręcą w al. 800-lecia  do ronda Zaremby, na rondzie zawrócą w kierunku ulicy Wojska Polskiego i dalej swoją stałą trasą.
  •  autobusy jadące w kierunku przeciwnym wykonają taki sam manewr tj. do ronda Ofiar Rzezi Wołyńskiej skręcą w al. 800-lecia, zjadą do ronda Zaremby, na rondzie zawrócą w kierunku ulicy Wojska Polskiego i dalej swoją stałą trasą.
          Na trasie objazdu będą obowiązywały następujące przystanki: al. 800 lecia - Twardosławicka 01 (uwaga: przystanek dla obydwu kierunków jazdy) oraz przystanki al. 800 lecia - Wojska Polskiego 01 i 02.
          Wyłączone z obsługi na czas objazdu zostaną przystanki Zawodzie - Wojska polskiego 01 i 02 , Twardosławicka - Zawodzie 01 i 02 oraz Twardosławicka - Źródlana 01 i 02 (sześć przystanków).


Za powstałe utrudnienia przepraszamy
← powrót