Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w dniach 10-12 listopada 2018 r.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
05-11-2018
W związku z odbywającymi się obchodami odzyskania niepodległości i zamknięciem w dniach 10-12 listopada dla ruchu pl. Kościuszki wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Od godz. 7 w dniu 10 listopada do godz. 10 w dniu 12 listopada autobusy kursować będą po zmienionych trasach.
Linie 0, 6 i 9 w kierunku Rolniczej, Wierzej i Rakowskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza do przystanku Sienkiewicza-Urząd Miasta i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku Sienkiewicza-Urząd Miasta pojadą ul. Sienkiewicza, Narutowicza, pl. Kościuszki do ul. Słowackiego do przystanku Słowackiego-Sąd i dalej bez zmian.
Autobusy linii 2, 4 i 7 w kierunku Rakowskiej i Wierzej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości pojadą al. Kopernika, ul. Próchnika, Narutowicza, pl. Kościuszki do ul. Słowackiego do przystanku Słowackiego-Sąd i dalej bez zmian.
Autobusy linii 5 i 8 w kierunku Roosevelta oraz Małopolskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy tych linii od przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika pojadą al. Kopernika, ul. Próchnika, Narutowicza, pl. Kościuszki do ul. Słowackiego do przystanku Słowackiego-Sad i dalej bez zmian.
Trasa linii 1 nie ulegnie zmianie.
Odstępstwem od w/w tras objazdów będzie dzień 11 listopada w godz. 16:30 – 18:30, kiedy to zostaną zamknięte dla ruchu dodatkowo ul. Narutowicza, pl. Kościuszki, ul. Słowackiego (na odcinku od pl. Kościuszki do ul. Sienkiewicza), ul. Sienkiewicza (na odcinku od ul. Słowackiego do al. Kopernika) oraz al. Piłsudskiego (na odcinku od ul. Sienkiewicza do wiaduktu kolejowego).
Wówczas autobusy linii 0, 6 i 9 w kierunku Rolniczej, Wierzej i Rakowskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Dąbrowskiego, Wojska Polskiego, Jerozolimską, al. Kopernika do przystanku al. Kopernika-Próchnika i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku al. Kopernika-Próchnika pojadą al. Kopernika, ul. Jerozolimską, Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt i dalej bez zmian.
Autobusy linii 2, 4 i 7 w kierunku Rakowskiej i Wierzej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Dąbrowskiego, Wojska Polskiego, Jerozolimską, al. Kopernika do przystanku al. Kopernika-pl. Niepodległości i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku Sulejowska-Wyzwolenia pojadą ul. Jerozolimską, Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt i dalej bez zmian.
Autobusy linii 5 i 8 w kierunku Roosevelta oraz Małopolskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Dąbrowskiego, Wojska Polskiego, Jerozolimską, al. Kopernika do przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy tych linii od przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika pojadą
al. Kopernika, ul. Jerozolimską, Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt i dalej bez zmian.
Autobusy linii 1 w kierunku Lotniska od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Dąbrowskiego, Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego-Zamurowa i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku Wojska Polskiego-Cmentarna pojadą Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt i dalej bez zmian.
Natomiast w dniu 11 listopada w godz.18:30-20:00 trasy objazdów przebiegać będą następująco:
Linie 0, 6 i 9 w kierunku Rolniczej, Wierzej i Rakowskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza do przystanku Sienkiewicza-Urząd Miasta i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku Sienkiewicza-Urząd Miasta pojadą ul. Sienkiewicza, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego (przez przejazd kolejowy) do przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW i dalej bez zmian.
Autobusy linii 2, 4 i 7 w kierunku Rakowskiej i Wierzej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości pojadą al. Kopernika, ul. Sienkiewicza, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego (przez przejazd kolejowy) do przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW i dalej bez zmian.
Autobusy linii 3, 5 i 8 w kierunku Roosevelta oraz Małopolskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy tych linii od przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika pojadą al. Kopernika, ul. Sienkiewicza, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego (przez przejazd kolejowy) do przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW i dalej bez zmian.
Trasa linii 1 nie ulegnie zmianie.
 
← powrót