moBiLET - informacja dla użytkowników aplikacji

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
10-12-2020
zdjęcie
Osoby uiszczające opłatę za parkowanie pojazdu w strefie płatnego parkowania w Piotrkowie Trybunalskim za pomocą aplikacji moBiLET będą mogły z niej korzystać jedynie do końca bieżącego roku. W związku ze zmianą operatora strefy płatnego parkowania od stycznia 2021 roku opłaty telefonem komórkowym będą mogły być dokonywane wyłącznie w aplikacji City ParkApp.
Wszystkie niewykorzystane środki pieniężne zgromadzone w aplikacji moBiLET można odzyskać bez żadnej prowizji. Aby to zrobić należy przesłać mailem dyspozycję zwrotu na adres Biura Obsługi Klienta moBiLET, podać swoje dane i numer konta bankowego. Z zasady środki są zwracane na numer konta, z którego zostały ostatnio wpłacone. Ponadto adres e-mail, z którego wysłano dyspozycję, musi odpowiadać adresowi podanemu przy rejestracji w systemie moBiLET. Wszelkie inne przypadki są traktowane indywidualnie i podlegają weryfikacji przez pracowników moBiLET. Szczegółowe informacje na stronie www.mobilet.pl
Pieniądze zgromadzone w aplikacji moBiLET będzie można wykorzystać za opłacenie postoju w strefie płatnego parkowania w innych miastach, obsługujących tę usługę oraz w komunikacji miejskiej i na parkingach prywatnych w Piotrkowie Trybunalskim tj. przy ul. Dmowskiego („Biedronka”) oraz przy ul. Narutowicza. 
← powrót