Kursowanie autobusów komunikacji miejskiej w dniu 11 listopada br. – w trakcie obchodów 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
05-11-2021
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w dniu 11 listopada br. w związku z obchodami 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w godzinach od 9.30 do 12.30 zostanie zamknięta ulica Słowackiego od Sienkiewicza do Toruńskiej oraz Pl. Kościuszki. W związku z tym zachodzi konieczność zmiany tras kursowania autobusów komunikacji miejskiej.
Po uzgodnieniach z Działem Eksploatacji MZK ustalono następujące objazdy:
  1. autobusy jadące w kierunku zachodnim miasta pojadą objazdem Al. Kopernika, ulicami: Sienkiewicza, Narutowicza, Młynarska, Słowackiego przez przejazd kolejowy, dojadą do ul. P.O.W. i dalszą część trasy bez zmian.
  2. autobusy jadące w kierunku wschodnim miasta przejadą ul. P.O.W., Słowackiego następnie skręcą w prawo w ulicę Sienkiewicza dojadą do skrzyżowania z Al. Kopernika i następnie powrócą na swoje stałe trasy.
  3. Wyjątkiem w przedstawionej powyżej tymczasowej organizacji ruchu dla komunikacji miejskiej jest przejazd autobusów linii nr 9, które w kierunku wschodnim od przystanku na ul. P.O.W. pojadą objazdem ul. Słowackiego skręcą w lewo w ul. Dąbrowskiego do ul. Wojska Polskiego i dalej bez zmian. Natomiast autobusy linii nr 9 jadące w kierunku północno – zachodnim miasta (do ulicy Nowowiejskiej) przejadą w sposób ciągły ul. Wojska Polskiego z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicach: Słowackiego i P.O.W.
Za powstałe utrudnienia, w imieniu organizatorów uroczystości, przepraszamy.
 
← powrót