"IMIENINY PIOTRKÓW 2019" oraz V NOCNY PIOTRKOWSKI PÓŁMARATON WIELU KULTUR

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
18-06-2019
Zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w dniach 21-24 czerwca 2019 r.

 
W dniach 21-22 czerwca br. od godziny 20.00 do 1.00 na terenie naszego miasta będzie odbywał się V NOCNY PIOTRKOWSKI PÓŁMARATON WIELU KULTUR. W związku z tym wyłączony z ruchu samochodowego zostanie następujący obszar miasta: pl. Kościuszki, ulica Słowackiego (od pl. Kościuszki do przejazdu kolejowego) oraz ul. P.O.W. (od Słowackiego do Roweckiego-Grota). Zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu zbiorowej komunikacji miejskiej. Po uzgodnieniach z działem eksploatacji MZK ustalono następujący przebieg linii - autobusy jadące w kierunku zachodnim pojadą objazdem t.j. od ronda Sulejowskiego ulicami: Skłodowskiej-Curie, Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt 02 i dalszą część tras bez zmian. Autobusy jadące w kierunku wschodnim pojadą objazdem: ul. Wojska Polskiego do ronda Sulejowskiego a następnie zgodnie z przebiegiem linii w al. Kopernika, ul. Sulejowską lub ul. Śląską.
Kolejne utrudnienia wystąpią w dniach 21 czerwca od godziny 7.00 do godziny 10.00 dnia 24 czerwca. W tym czasie świętować będziemy Imieniny Piotrków 2019”
Po uzgodnieniach z działem eksploatacji MZK ustalono następujący przebieg linii - autobusy jadące w kierunku zachodnim pojadą objazdem ulicami: Kopernika, Sienkiewicza lub Próchnika, Narutowicza, Młynarska, Słowackiego przez przejazd kolejowy do ulicy P.O.W. i dalsza część tras bez zmian. Linia nr 1 trasa bez zmian. Autobusy jadące w kierunku wschodnim pojadą objazdem w prawo w Sienkiewicza, Kopernika i dalej po swoich trasach.
Wyjątkiem od przedstawionego powyżej objazdu będzie dzień 21 czerwca od godziny 7.00 do 19.00 kiedy to autobusy przejadą przez ulicę Narutowicza, pl. Kościuszki do ul. Słowackiego i dalej po swoich stałych trasach.
 
← powrót