"Imieniny Piotrków 2018" oraz IV NOCNY PIOTRKOWSKI PÓŁMARATON WIELU KULTUR

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
19-06-2018
Zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w dniach 22-25 czerwca 2018 r.
     W dniach 22-23 czerwca br. od godziny 20 .00 do 1.00 na terenie naszego miasta będzie odbywał się IV NOCNY PIOTRKOWSKI PÓŁMARATON WIELU KULTUR. W związku z tym wyłączony z ruchu  samochodowego  zostanie następujący obszar miasta: pl. Kościuszki, ulica Słowackiego (od pl. Kościuszk i do przejazdu kolejowego) oraz ul. P.0.W. (od Słowackiego do Roweckiego-Grota). Zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu zbiorowej komunikacji miejskiej . Po uzgodnieniach z działem eksploatacji MZK ustalono następujący przebieg linii - autobusy jadące w kierunku zachodnim pojadą objazdem t.j. od ronda Sulejowskiego ulicami: Skłodowskiej-Curi e, Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego­ Wiadukt 02 i dalszą część tras bez zmian. Autobusy jadą ce w kierunku wschodnim pojadą objazdem : ul. Wojska Polskiego do ronda Sulejowskiego a następnie zgodnie z przebiegiem linii w al. Kopernika, ul. Sulejowską lub ul. Sląską.
Kolejne utrudnienia wystąpią w dniach 22 czerwca od godziny 7.00 do godziny 10.00 dnia 25 czerwca. W tym czasie świętować będziemy „Imieniny Piotrków 2018"
        Po uzgodnieniach z działem eksploatacji MZK ustalono następujący przebieg linii - autobusy jad ące w kierunku zachodnim pojadą objazdem ulicami: Kopernika, Sienkiewicza , Narutowicza , Młynarska , Słowackiego przez przejazd kolejowy do ulicy P.O.W. i dalsza część tras bez zmian. Linia nr 1 trasa bez zmian . Autobusy jadące w   kierunku  wschodnim  pojadą   objazdem   w   prawo  w   Sienkiewicza ,  Kopernika i dalej po swoich trasach.
Wyjątkiem  od   przedstawionego   powyżej   objazdu   będzie   dzień   22   czerwca od godziny 7.00 do  19. 00  kiedy  to  autobusy  przejadą  przez  ulicę  Narutowicza, pl. Kościuszki do ul. Słowackiego i dalej po swoich stałych trasach.
 
← powrót