Oświetlone tablice z rozkładami jazdy pojawiły się w kolejnych wiatach przystankowych. Tym razem podświetlone zostały następujące wiaty przystankowe:
 
W związku z odbywającymi się obchodami 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej i zamknięciem w dniach 5-7 października dla ruchu pl. Kościuszki wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Od godz. 7 w dniu 5 października do godz. 10 w dniu 7 października autobusy kursować będą po zmienionych trasach.
W związku z odbywającym się w dniu 26 września 2018 r. Sztafetowym Biegiem Przeciwlotników i zamknięciem w godzinach 9-11 dla ruchu ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki oraz pl. Kościuszki wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, autobusy kursować będą po zmienionych trasach.
W związku z corocznymi obchodami Europejskiego Dnia Bez Samochodu w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 22 września 2018 r., na podstawie Uchwały Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, możliwe będą bezpłatne przejazdy dla właścicieli i współwłaścicieli samochodów osobowych, za okazaniem ważnego dowodu rejestracyjnego.
Ponadto, w tym dniu będzie można przez godzinę bezpłatnie korzystać z systemu Piotrkowskiego Roweru Miejskiego.
07-08-2018

POWRÓT SOKOŁA

Do Parku im. ks. J. Poniatowskiego zawitał sokolnik.
 
W związku z modernizacją ul. Kostromskiej na odcinku od ul. Polnej do ul. Wojska Polskiego i zamknięciem jej dla ruchu od dnia 8 sierpnia br. autobusy MZK linii 4 kursować będą objazdem ul. Kostromską, Słowackiego, al. 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Wojska Polskiego.
W związku z modernizacją ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Stronczyńskiego do ul. Zamurowej i zamknięciem jej dla ruchu w dniu 2 sierpnia br. autobusy MZK linii 1 kursować będą objazdem.
Informujemy, że od 1 maja 2017 roku obsługa mieszkańców w sprawach dotyczących odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych została przeniesiona do Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28. 
W związku z modernizacją ul. Kostromskiej na odcinku od ul. Modrzewskiego do ul. Wojska Polskiego i zamknięciem jej dla ruchu w dniu 30 lipca br. autobusy MZK linii 4 kursować będą objazdem ul. Kostromską, Słowackiego, al. 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Wojska Polskiego.
28-06-2018

FLY FEST 2018

Zmiana w kursowaniu autobusów MZK linii nr 1 w dniach 30 czerwca i 1 lipca 2018 r.